11 Ocak 2014 Cumartesi

Subway Surfers Sınırsız Para ve Anahtar Hilesi 2014Subway Surfers (8)Subway Surfer hileleri severler için para ve anahtar hileli APKlar bulduk. Ishak Akbaş isimli bir arkadaşımız paylaşmış, bizlerde sizin faydalanmanız için konuyu aynen alıyoruz. Kendisine çok teşekkür ederiz bu uygulamar ve detaylı anlatım için. APK’nın telefona nasıl kurulacağını vs. konu içinde bulabilirsiniz. Umarım işinize yarar.
Subway Surfer ile trenler arasından çarpmadan ve bekçiye yakalanmadan süratli bir şekilde koşmalısınız aksi taktirde trene çarpabilir ve bekçiye yakalana bilirsiniz.
Subway Surfer koşu oyunları arasına girerek markette  en çok tutulan  oyunlar arasına girmeyi başarmış gibi görünüyor. Kısa zamanda 5.000.000 indirilme sayısına ve 4,7 oyuncu puanına ulaşıp koşu oyunları piyasasına göz kırptı.
Oyuna  trenlerin üzerini boyayan Jake isimli karakter ile başlıyorsunuz.Oyunumuzun oynama şekli diğer oyunlara göre farklı diğer oyunlar sensör kullanırken Subway Surfer oyunu parmaklarınızı devreye katmış durumda. parmağımızı sağa, sola, yukarı,aşağı hareket ettirerek yön verip, zıplayabiliyorsunuz. Grafiksel açıdan iyi olan bu oyunun kontrol etmesi de çok kolay.
Görev seven oyuncular için Subway Surfer oyununda görevlerde var. 3 adet görev yaptıkça yep yeni görevler açılıyor ve koştuğumuzda puanımızı arttıran x2, x3 gibi daha fazla puan almamızı sağlayan değerlerimiz var. Bu değerler level aldıkça artıyor ve en son x36 olana kadar artıyor. Yüksek skorları elde etmenin diğer bir yolu da görevleri yapmak.
BU EN YENİ SÜRÜM APK:

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Subscribe to our Newsletter

Our Team Memebers